• FILMY

• Rok szkolny 2012/13

• Wycieczka Kolbuszowa - Nowa Dęba, 2012r.

Filmowy pokaz zdjęć z wycieczki do Skansenu w Kolbuszowej i fabryki bombek w Nowej Dębie. W fabryce ujrzeliśmy cudowne cuda :) Zdjęcia nie oddają całego blasku, iskrzenia, błyszczenia, przepychu kolorów i cudnych kształtów choinkowych bombek, które mieliśmy okazję ogladać.

Zabawa Karnawałowa, 19 stycznia 2013r.

Dnia 19 stycznia 2013 r. w Domu Kultury w Woli Dalszej odbyła się Zabawa Karnawałowa zorganizowana przez Radę Rodziców naszej szkoły. W organizacji i przygotowaniu zabawy pomagały:

• Halina Sobek,
            • Iwona Olejarka,
            • Magdalena Prokop,
            • Bożena Kwolek,
            • Justyna Gdula,
            • Maria Mulak,
            • Ewa Babka,
            • Joanna Peszko.

Duże podziękowania za pomoc w przygotowaniu pyszności kulinarnych rodzice składają pani Irenie Burda. Moc podziękowań dla zespołu muzycznego MEGREZ, który grał utwory zarówno współczesne jak i te starsze, ale zawsze bardzo taneczne  i zabawiał gości do granic tanecznych możliwości.Poniżej filmowy pokaz zdjęć, wszystkich chętnych rodzice serdecznie zapraszają na organizowane przez nich w przyszłości zabawy.

UWAGA: aby polepszyć jakość filmu należy - po włączeniu filmu- w prawym dolnym rogu odtwarzacza kliknąć na przycisk "Zmień jakość" (zębate kółeczko) i ustawić na 480p

Pokaz zdjęć powstał dzięki Annie Sobek, która wykonała i udostępniła zdjęcia ze szkolnej zabawy choinkowej.

Dziękujemy!

Przedstawienie "Przedświateczne zamieszanie" w wykonaniu uczniów klasy piątej. Scenariusz i wykonanie kukiełek wg pomysłu własnego nauczyciela. Przedstawienie z powodów organizacyjnych zostało nagrane dzień wcześniej w klasie, przed głównym pokazem premierowym.