• O szkole

• Rok szkolny 2023/2024

"Bieg po zdrowie" - program dla uczniów klasy IV

Program "Zawsze razem" dla uczniów klas I - III

Projekt edukacyjno-społeczny "Każdy inny - wszyscy równi"

Międzynarodowa Przerwa na Czytanie

Szkoła do HYMNU

BohaterOn

Program dla szkół

LEPSZA SZKOŁA

W projekcie edukacyjnym LEPSZA SZKOŁA uczestniczymy już od wielu lat, biorą w nim udział uczniowie z klas IV, V, VI, VII, VIII. Wiedza uczniów jest sprawdzana za pomocą specjalistycznych testów:

Sesje z plusem - standaryzowane testy (na wejście, w połowie i na końcu roku szkolnego) dają możliwość stałej i rzetelnej oceny postępów uczniów w ciągu każdego roku nauki matematyki. Po każdym teście generowane są ogólnopolskie raporty, pozwalajace ocenić stan wiedzy naszych uczniów na tle uczniów z naszego województwa oraz z całej Polski.

Projekt Kubusiowi Przyjaciele Natury

Akademia Bezpiecznego Puchatka

PROGRAM DLA SZKÓŁ

Program adresowany do uczniów z klas I - V. Obejmuje moduły: owocowo - warzywny i mleczny.

ZBIÓRKA NAKRĘTEK

Kontynuujemy zbiórkę nakrętek dla Natalii. Zachęcamy do włączania się do tej szczytnej  akcji pomocy niepełnosprawnej osobie przy niewielkim wysiłku.

ZBIÓRKA MAKULATURY

Kontynuujemy zbiórkę makulatury. Wspólnie dbamy o środowisko i zarabiamy pieniądze.

WARSZTATY EDUKACYJNO-REKREACYJNE

- zajęcia taneczne (poniedziałki)

SZKLANKA MLEKA
            Nasza szkoła juz kolejny rok bierze udział w akcji "Szklanka mleka". Chętni uczniowie mogą nieodpłatnie skorzystać z kartonika mleka białego.

LEPSZA SZKOŁA

W projekcie edukacyjnym LEPSZA SZKOŁA uczestniczymy już od wielu lat, biorą w nim udział uczniowie z klas IV, V, VI. Wiedza uczniów jest sprawdzana za pomocą specjalistycznych testów:

ZBIÓRKA NAKRĘTEK

OWOCE I WARZYWA W SZKOLE

Po raz pierwszy przystapiliśmy do tej akcji. Podpisaliśmy stosowne umowy i już od października uczniowie klas I-III mogą jeść jabłka, rzodkiewki, gruszki czy papryczki.

ZBIÓRKA MAKULATURY

WARSZTATY EDUKACYJNO-REKREACYJNE

- zajęcia taneczne (poniedziałki)

- zajęcia szachowe (czwartki)

PROJEKT TANECZNY

"Taniec nie tylko dla gwiazd"

W projekcie w bieżącym roku bierze udział 27 uczniów z klas I-IV.

PROJEKT WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY - "RODZINO, TRZYMAJ FORMĘ"

W tym roku szkolnym rusza projekt "Rodzino, trzymaj formę" opracowny przez panie: Jolantę Chruściel i Annę Skrobacz, przeznaczony do realizacji we wszystkich klasach szkoły.